Check Availability

You will receive an email when the reservation has been confirmed.

Palamut Bükü

Palamutbükü

Palamutbükü Hakkında

Palamutbükü, Muğla'nın Datça ilçesinde yer alan cennet bir tatil mekanıdır. Gürültüden ve kirlilikten uzak, doğa ile iç içe, berrak denizi ve geniş sahili ile huzurlu bir tatil arayanların konaklayabileceği mükemmel bir yerdir.

Palamutbükü'ne Nasıl Gidilir?
Palamutbükü Datça Yarımadası'nın uç taraflarında, güneydedir. Marmaris yolundan Datça'ya gelirken Dörtyol denilen yerde sağ taraftan girilerek (sol taraf Datça Merkeze ulaşır) gidilir. Palamutbükü'nün Datça merkeze uzaklığı 25 Km'dir. Yol boyunca badem ve zeytin tarlalarını görürsünüz.

Palamutbükü'nde Ne Yapılır?
Palamutbükü sakin ve huzurlu bir tatil için mükemmel bir yerdir. Palamutbükü'nde gürültülü mekanlar bulamazsınız. Sahil boyunca cafe ve restaurant işletmeleri mevcuttur. Palamutbükü'nde konaklama genellikle apart otellerde olmaktadır. Gündüzleri plajda güneşlenebilir ve denize girebilirsiniz. Akşamları sahildeki restaurant ve cafelerde oturabilir ve sahil boyunca yürüyüş yapabilirsiniz.

Palamutbükü'nün Çevresinde Neler Var?
Palamutbükü'ne yakın görülmesi gereken ve ziyaret edilebilecek yerler, Knidos Antik Kenti, Mesudiye ve Ovabükü'dür. Denize girmek için Palamutbükü'nün geniş bir sahili vardır. Ancak çevre koyları da görmek isterseniz Akvaryum Koyu (Gerence), Mesudiye yolu üzerinde Kurubük ve Akçabük ziyaret edilebilir. Ayrıca günlük tekne turlarına katılabilir ve karayolu ile ulaşım olmayan koyları görebilirsiniz.